^Powrót na góre
" alt="logo" width="326" height="133">
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

 Uczniowie najlepsi w nauce i zachowaniu
w roku szkolnym 2015/2016

 

Promocję z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klas IV – V:

Szymon Czaja kl. IV,

Gabriela Malska kl. IV,

Marzena Ochał  kl. IV,

Patryk Mastej kl. V.

 

Ukończyły Szkołę Podstawową z wyróżnieniem uczennice klasy VI:

Paulina Broda,

Anna Marciniec .

 

W klasach I-III nagrody książkowe za znakomite zachowanie i bardzo dobre osiągnięcia edukacyjne otrzymali:

Marta Broda – kl. I,

Żaneta Ziajor – kl. I,

Anita Kuczek – kl. I,

Bartłomiej Czaja – kl. I,

Adamski Rafał – kl. II,

Klacza Dominika – kl. II,

Skiba Oliwia – kl. II,

Sokół Małgorzata – kl. II,

Marciniec Marta – kl. III,

Mastej Krystian – kl. III,

Ziajor Monika – kl. III.

 

Nagrodę książkową za najwyższy wynik uzyskany na ogólnopolskim badaniu umiejętności trzecioklasistów  otrzymali uczniowie: Marciniec Marta, Mastej Krystian, Ziajor Monika.

 

Nagrodę książkową za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce  otrzymali uczniowie: 

Gabriela Malska –kl. IV,

Marzena Ochał –kl. IV,

Anna Marciniec – kl. VI, 

Paulina Broda – kl. VI.

 

Nagrodę książkową za najwyższy wynik uzyskany na sprawdzianie zewnętrznym po szkole podstawowej otrzymała uczennica klasy VI Anna Marciniec.

 

Listy gratulacyjne otrzymali rodzice uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem w klasach IV-VI.

 

Nagrody książkowe  za 100% frekwencję  w roku szkolnym 2015/2016 otrzymują uczniowie:

klasa I – Klaudiusz Ochał, Faustyna Rusin,

klasa II – Dominika Klacza,

klasa IV – Marzena Ochał,

klasa VI – Izabela Ochał, Witold Ochał.

 

Dyplomy wzorowego czytelnika otrzymują: Mateusz Książek, Żaneta Ziajor – klasa I, Dominika Klacza – klasa II, Kinga Malska – klasa III, Magdalena Róg – klasa IV, Marcelina Ochał – klasa V, Anna Marciniec, Izabela Ochał – klasa VI.

 

Dyplomy za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016 otrzymują: Szymon Czaja - klasa IV, Mikołaj Szczypta – klasa IV, Mariola Niepla – klasa VI.     

                                                         

Za udział i osiągnięcia w szkolnych i pozaszkolnych konkursach plastycznych nagrodę książkową otrzymuje uczennica klasy III Karolina Ochał.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Uczniowie najlepsi w nauce
w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016

 

 

klasa I:

Anita Kuczek

Marta Broda

Żaneta Ziajor

 

klasa II:

Małgorzata Sokół

Dominika Klacza

 

klasa III:

Marta Marciniec

Monika Ziajor

 

klasa IV:

Szymon Czaja

 

klasa V:

Patryk Mastej

 

klasa VI:

Paulina Broda

Anna Marciniec

 

 

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa w Szkodnej. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania zawartości stony bez zgody autora.