^Powrót na góre
  
  
  
Klasa 1   Klasa 2  Klasa 3   Klasa 4   Klasa 5   Klasa 6   Klasa 7   Klasa 8

KLASA 0

Lp Czas trwania
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 8.15 - 9.00 8.00 - 9.00
wychowanie przedszkolne

8.00 - 13.00
wychowanie przedszkolne


 

8.00 - 9.00
wychowanie przedszkolne
8.00 - 11.10
wychowanie przedszkolne

8.00 - 8.30
wychowanie przedszkolne

8.30 - 9.00
j. angielski

2 9.10 - 9.55

9.00 - 9.30
religia

9.00 - 9.30
religia
9.00 - 13.00
wychowanie przedszkolne
3 10.05 - 10.50 9.30 - 13.30
wychowanie przedszkolne
9.30 - 13.30
wychowanie przedszkolne
4 11.10 - 11.55 11.10 - 11.40
j. angielski
5 12.05 - 12.50 11.40 - 13.00
wychowanie przedszkolne
6 13.00 - 13.45  -  -


KLASA I

Lp Czas trwania 
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 8.15 - 9.00 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

2 9.10 - 9.55 religia
3 10.05 - 10.50 edukacja wczesnoszkolna
4 11.10 - 11.55 j. angielski
5 12.05 - 12.50  religia j. angielski  - -  -
6 13.00 - 13.45  -  -  -  -  -
7 13.55 - 14.40  -  -  -  -  -


KLASA II

Lp Czas trwania 
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
          zajęcia sportowe - sumo  
1 8.15 - 9.00 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna
2 9.10 - 9.55 edukacja wczesnoszkolna
3 10.05 - 10.50 j. angielski
4 11.10 - 11.55 religia edukacja wczesnoszkolna
5 12.05 - 12.50 j. angielski -  - -
6 13.00 - 13.45 - - - - -


KLASA III

Lp Czas trwania 
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
      zajęcia teatralne      
1 8.15 - 9.00 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
2 9.10 - 9.55 j. angielski j. angielski
3 10.05 - 10.50 religia edukacja wczesnoszkolna religia
4 11.10 - 11.55 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
5 12.05 - 12.50 - - w medialnym kręgu
6 13.00 - 13.45 - - - -

 

KLASA IV

Lp Czas trwania
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 8.15 - 9.00 technika j.polski przyroda wych. fiz. wych. fiz.
2 9.10 - 9.55 matematyka przyroda j.polski j. polski j. angielski
3 10.05 - 10.50 muzyka matematyka wych. fiz. j. angielski zaj. z wych.
4 11.10 - 11.55 historia j. angielski matematyka plastyka j. polski
5 12.05 - 12.50 j. polski informatyka religia matematyka religia
6 13.00 - 13.45 - wych. fiz. -  - -


KLASA V

Lp Czas trwania
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
      zaj. teatralne      
1 8.15 - 9.00 religia j. angielski matematyka wych. fiz. wych. fiz.
2 9.10 - 9.55 historia matematyka informatyka geografia matematyka
3 10.05 - 10.50 zaj. z wych. biologia wych. fiz. muzyka j. angielski
4 11.10 - 11.55 technika j. polski j. polski matematyka religia
5 12.05 - 12.50 j. polski j. polski j. angielski j.polski historia
6 13.00 - 13.45  - wych. fiz.  - plastyka


KLASA VI

Lp Czas trwania
lekcji
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
        zaj. korekc.-kompens. zaj. rękodzieła artyst.  
1 8.15 - 9.00 matematyka - historia matematyka biologia
2 9.10 - 9.55 religia muzyka wych. fiz. wych. fiz. wych. - fiz.
3 10.05 - 10.50 j. polski j. angielski j. polski zaj. z wych. matematyka
4 11.10 - 11.55 j. angielski matematyka religia j. polski informatyka
5 12.05 - 12.50 geografia j. polski plastyka j. angielski
6 13.00 - 13.45 technika historia  - j. polski
7 13.55 - 14.40 wych. fiz.  -  -

 

KLASA VII

Lp Czas trwania lekcji poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
    zaj. rewalid.   zaj. korekc.-kompens./zaj. dyd. wyrówn.    
1 8.15 - 9.00 j. niemiecki fizyka j. polski j. polski fizyka
2 9.10 - 9.55 geografia biologia wych. fiz. wych. fiz. wych. fiz.
3 10.05 - 10.50 j. angielski j. polski matematyka geografia biologia
4 11.10 - 11.55 matematyka historia zaj. z wych. religia chemia
5 12.05 - 12.50 historia chemia informatyka j. angielski j. polski
6 13.00 - 13.45 j.polski matematyka j. angielski matematyka informatyka
7 13.55 - 14.40 religia wych. fiz. doradztwo zawodowe plastyka j. niemiecki
8 14.50 - 15.35  -  -  - zaj. rewalid.

 

KLASA VIII
Lp

Czas trwania lekcji

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
        zaj. dyd. wyrówn.   zaj. sportowe - sumo
1 8.15 - 9.00 historia chemia matematyka geografia matematyka
2 9.10 - 9.55 j. niemiecki j. polski wych. fiz. wych. fiz. wych. fiz.
3 10.05 - 10.50 informatyka fizyka fizyka j. polski j. polski
4 11.10 - 11.55 j. polski biologia j. angielski EDB historia
5 12.05 - 12.50 matematyka WOS j. polski religia chemia
6 13.00 - 13.45 j. angielski matematyka religia j. angielski j. niemiecki
7 13.55 - 14.40 zaj. czytel. - redakc. wych. fiz. doradztwo zawodowe zaj. z wych. WOS
8 14.50 - 15.35  -  -  -

 

 

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa w Szkodnej. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania zawartości stony bez zgody autora.