Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi. Cześć artystyczną przygotowali uczniowie kl. 0 – VI pod okiem Pani Renata Opieli, Pani Barbary Ochał, Pani Marii Marchut, Pani Danuty Łyko,  Pani Jolanty Bączkowskiej i Pani Anny Saj. Uczniowie pięknym słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Nie zabrakło również akcentów humorystycznych. Na zakończenie tej uroczystości złożyli serdeczne życzenia nauczycielom za ich pedagogiczny trud.

Zobacz Galerie

16 października 2014 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. odbyła się gminna akademia
z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczniowie naszej szkoły przedstawiali program artystyczny przygotowany z tej okazji i przedstawiony w naszej szkole w dniu 13.10.2014 r
.