99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

W przeddzień kolejnej ważnej dla Polski rocznicy cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii. Wszyscy odświętnie, pięknie się ubrali by recytować wiersze i śpiewać ważne dla Polaków pieśni patriotyczne.

Pasowanie na ucznia

W środę 18 października, pierwszaki z naszej szkoły stały się pełnoprawnymi uczniami. W obecności całej społeczności szkolnej, nauczycieli i rodziców złożyły przysięgę, że będą dobrymi uczniami.

Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły pod okiem pani Jadwigi Paprockiej przedstawili wiersze i piosenki dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Nie zabrakło nostalgicznych wierszy oraz humorystycznych piosenek. Każdy pracownik również otrzymał piękne, ręcznie wykonane kwiaty.

Europejski Dzień Języków

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017, w poniedziałek rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie klasy IV, V, VII pod okiem pani Barbary Ochał przedstawili część artystyczną, w której nie zapomnieli również o 78. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.