Rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej"

W dniu 22.12.2021r. podsumowano wyniki szkolnego konkursu na „Najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej”, organizowanego w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022. Wydarzenie cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem uczniów, ogromną rywalizacją i zaangażowaniem. Efekty pracy dzieci oceniła komisja konkursowa w składzie: p. Dyrektor Krystyna Jakubiec, przewodnicząca i członek Rady Rodziców: p. Monika Czaja oraz Renata Bykowska, przewodnicząca SU Dominika Klacza, p. Katarzyna Bizon oraz opiekun SU p. Jadwiga Paprocka. Sale były oceniane zgodnie z ustalonymi kryteriami: samodzielność wykonania ozdób i gazetki, pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Jurorzy mieli duży problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż wszystkie sale prezentowały się bardzo okazale, zapanował w nich prawdziwie świąteczny nastrój. Z przyjemnością pragniemy ogłosić, iż liczbą otrzymanych 285 punktów zwycięzcami konkursu zostali uczniowie KLASY VI !

Uczniowie zwycięskiej klasy wygrali DZIEŃ BEZ PODRĘCZNIKA oraz słodkie upominki – nagroda będzie do odebrania po powrocie do nauki stacjonarnej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i wszystkim dziękujemy za udział i mobilizację.

Jednocześnie pragniemy życzyć zdrowych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym 2022 Roku.

Jadwiga Paprocka

IMG_1208.JPGIMG_1200.JPGIMG_1209.JPGIMG_1211.JPGIMG_1199.JPGIMG_1197.JPGIMG_1194.JPGIMG_1203.JPGIMG_1204.JPGIMG_1195.JPGIMG_1202.JPG